Roman yurttaşlar iftarda buluştu

Roman yurttaşlar iftarda buluştu
Yayınlama: 17.04.2023
A+
A-

Saray Genç Romanlar Derneği düzenlediği program ile Saray’da yaşayan roman yurttaşları iftar sofrasında buluşturdu

Geçtiğimiz günlerde Saray Genç Romanlar Derneğinin Başkanlığını devralan ve kısa sürede derneğe yeni lokalini kazandıran Onur Demir bu defa da önemli bir buluşmaya imza attı. Saray Belediyesi’nin desteği ile Ladin Sokak’ta iftar sofrasını kuran Saray Genç Romanlar Derneği Başkanı Onur Demir ve yönetim kurulu üyeleri, Saray’da yaşayan yüzlerce roman yurttaşı iftar sofrasında ağırladı.

Dayanışma ve paylaşma duygularının öne planda olduğu iftar programına, CHP Saray İlçe Başkanı Akın Aytaç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Saadet Partisi Saray İlçe Başkanı Şaban Mısırlı, İYİ Parti Saray İlçe Başkan Yardımcısı Rüştü Büyük, Saray Belediye Başkan Yardımcısı Fuat Ünal, AK Parti Saray Kadın Kolları Başkanı Neziha Çelik, CHP Saray İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeliha Neşeli ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

İftar yemeği sonrası kısa bir açıklama yapan Saray Genç Romanlar Derneği Başkanı Onur Demir, “Öncelikle iftar programımıza büyük katkı sunan Saray Belediyesine ve katılım gösteren davetlilere teşekkür ediyorum. Roman vatandaşlar için aynı sofrada bir araya gelmek, birlik ve beraberlik içinde olmak çok önemli. Bundan sonra da bu bir araya gelişleri daha da çoğaltacağız” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber