Safaalan Düğün Salonunun temeli atılıyor

Safaalan Düğün Salonunun temeli atılıyor
Yayınlama: 25.07.2023
A+
A-

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Saray Safaalan Mahallesinde yaşayan vatandaşların ısrarla talep ettiği Düğün Salonu Projesini nihayet hayata geçiriyor. Büyükşehir Belediyesi’nin Saray İlçe Merkezi dışında hayata geçireceği en önemli projelerden biri olacak Safaalan Düğün Salonunun temeli 28 Temmuz Cuma günü saat 11.00’de düzenlenecek törenle atılacak

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Saray’ın kırsal mahallelerine kazandıracağı 3 düğün salonundan ilkinin temelini Safaalan Mahallesinde atılıyor.

Gerçekleştirilecek olan temel atma töreni ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “11 ilçe kapsamında sürdürdüğümüz çalışmalarımızı vatandaşlarımızın ve bölgenin ihtiyaçlarını baz alarak belirliyoruz. Malkara ilçemiz Sağlamtaş Mahallesinde yoğun bir katılımla gerçekleştirdiğimiz Sağlamtaş Düğün Salonu’nun ardından Safaalan Düğün Salonu Temel Atma Törenini gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımızın nişan, kına gecesi, düğün ve diğer organizasyonlarınızı yapabilecekleri düğün salonunun, birlik ve beraberlik duygusunun her daim güçlü kalmasına vesile olacağına inanıyorum. Çalışmalarımız ve hayata geçirdiğimiz projelerle her zaman kentimizi bir adım ileriye taşımayı hedefliyoruz. Vatandaşlarımızın daha rahat ve konforlu bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz. Temelini atacağımız Safaalan Düğün Salonumuzun şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Toplam inşaat Alanı 689,27 m2 olan düğün salonunda; 1 adet çok amaçlı salon, 1 adet gelin odası, 1 adet gelin banyosu, 2 adet tesisat odası, bay-bayan wc ve otopark alanı bulunuyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber