Saray bu fotoğrafı konuşuyor

CHP Saray Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Sinan Taşkın, sosyal medya hesaplarından paylaştığı bir fotoğraf ile dikkatleri üzerine çekti. CHP’li Belediye Başkan Aday Adaylarının görüşebilmek için randevu peşinde koştuğu CHP Genel Başkan Yardımcısı Özgür Karabat ve CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik ile bir araya gelen Taşkın, Saray Spor’un şampiyonluk formasını Genel Başkan Yardımcısı Özgür Karabat’a hediye etti

Saray bu fotoğrafı konuşuyor
Yayınlama: 25.12.2023
Düzenleme: 25.12.2023 17:48
A+
A-

 

Saray’ın genç ve başarılı iş insanı, CHP Saray Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Sinan Taşkın girişkenliği ve güçlü bağlantıları ile adından söz ettirmeye devam ediyor.
ŞAMPİYONLUK FORMASINI HEDİYE ETTİ
CHP Başakşehir İlçe Başkanlığının ‘Siyasete bir saat mola’ sloganıyla düzenlediği etkinliğe katılan Taşkın, CHP’nin son dönemde en fazla öne çıkan iki ismi, CHP Genel Başkan Yardımcısı Özgür Karabat ve CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik ile görüşme fırsatı buldu. CHP İstanbul 3. Bölgeden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Murat Bakır ve CHP Başakşehir İlçe Başkanı Beyzade Kayabaşı’nın organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikte, Özgür Karabat ve Özgür Çelik’le ayrı ayrı fotoğraf çektiren Taşkın, CHP Genel Başkan Yardımcısı Özgür Karabat’a Saray Spor 1953’ün şampiyonluk formasını hediye etti.
TAŞKIN YİNE GÜNDEM OLDU
Sinan Taşkın’ın, CHP’nin iki önemli kurmayı ile yaptığı görüşme Saray siyasetinde özellikle de CHP Saray Belediye Başkan Aday Adayları arasında gündem oldu. Zira Trakya’daki belediye başkanı adaylarının belirlenmesinde hem Özgür Karabat’ın hem de Özgür Çelik’in doğrudan etkili olacağı kamuoyunda yüksek sesle dile getiriliyor.

Saray Haber