Saray Gazetesi 10 yaşında

Saray Gazetesi 10 yaşında
Yayınlama: 05.08.2022
A+
A-

‘Sadece gerçekleri yazar’ sloganıyla yola çıkan Saray Gazetesi, 9 yılı geride bırakıp 10. yılına merhaba dedi

2 Ağustos 2013 Cuma günü “Önce para sonra gaz!”manşetiyle yayımlanan Saray Gazetesi, 10’uncu kuruluş yıl dönümünü kutluyor. 10 yılda günlük, haftada iki ve haftalık gibi farklı periyotlarla yayımlanan Saray Gazetesi bugüne kadar okurlarının karşısına 846 defa çıktı. Saray’ın ve Saraylıların hakkını savunmayı, çıkarlarını korumayı kendine görev edinen Saray Gazetesi, yerel ve özel haberlerin yanında emek, çevre, kültür sanat ve spor haberleri ile de gündem belirlemeyi başardı. Saray Gazetesi yayımlanan yüzlerce sayısı ile Saray’ın yazılı tarihine de önemli bir katkı sundu.

10 yılda ‘sadece gerçekleri yazarak’ gazetecilik yapılabileceğini de gösteren Saray Gazetesi, yeni yaşını her gün artan kağıt ve kalıp maliyetleri, itibardan tasarruf etmeyen devlet yöneticilerinin tasarruf tedbirleri kapsamında gazetelere verilen ilanları kesmesi ve her geçen gün kendini iyiden iyiye hissettiren baskı ve sansür girişimleri ile karşılıyor.

10. yıla okuyucularının desteği, gazete çalışanlarının ve gazeteye katkı sunan dostlarının büyük emeği ile merhaba diyen Saray Gazetesi, hiçbir koşulda Saray Halkına gerçekleri ulaştırmaktan vazgeçmeyeceğini ısrarla vurguluyor.

Güzel Saray’ımızın daha mutlu ve aydınlık dolu yarınlarına dair sarsılmaz inancımız ve okurlarımıza olan sevgi ve saygımızla…

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber