Saray hariç 11 ilçede asfalt yol çalışmaları sürüyor

Saray hariç 11 ilçede asfalt yol çalışmaları sürüyor
Yayınlama: 17.11.2022
A+
A-

2022 yılında Saray’da kayda değer bir projeye imza atmayan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi yol yapım çalışmalarında da Saray’ı unuttu. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın “11 ilçede yol çalışmalarımız aralıksız sürüyor” söylemine karşın 2022 yılında Saray’da sadece 3.5 kilometre yol yapıldı

İl genelinde devam eden yol çalışmalarını inceleyen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Yaptığımız planlama doğrultusunda 11 ilçede yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor” dedi.

Albayrak’ın bu ifadesi Saray’da şaşkınlıkla karşılandı. Zira Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü 2022 yılında Saray’da sadece 3.5 kilometre yol çalışmasına imza attı. Saray-Küçükyoncalı yolundaki o çalışma da 2021 yılının Ekim ayında başlamış ve 4 ayda anca tamamlanabilmişti.

2022 yılında 11 ilçede ses getiren yatırımları hayata geçiren, dev projelerin açılışlarını bir bir gerçekleştiren ve dikkat çeken bir yol atılımına imza atan Kadir Albayrak’ın, Saray’a neredeyse tek bir çivi dahi çakmaması tepki çekiyor. 2021 yılında ‘Saray’a müjde’ diye açıkladığı 11 projeden sadece 2’sini hayata geçiren Albayrak, Saray’da yaptıklarından çok yapmadıkları ile adından söz ettiriyor.


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber