Saray Spor’a ilaç gibi teklif

Saray Spor’a ilaç gibi teklif
Yayınlama: 20.06.2023
A+
A-

Mali zorluklar nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Saray Spor 1953’e Uysal İnşaat Firmasının Sahibi Emrah Uysal’dan ilaç gibi teklif geldi. Saray Spor’a isim sponsorluğu teklifinde bulunan Uysal, “Teklifimizin kabul edilmesi halinde Saray Spor’a mevcut borçları kapatıp 4 milyon destek vereceğimizi taahhüt ediyorum” dedi

Sosyal Medya hesabından bir paylaşım yapan Uysal İnşaat Firmasının Sahibi Emrah Uysal, Saray Spor’a ilaç gibi gelecek teklifinde şu ifadelere yer verdi:
“Geçtiğimiz günlerde Saray Sporumuz adına yapılan canlı yayın beni ziyadesiyle üzdü. Ben ve ailem yıllarca Saray’da yaşıyoruz ve ticaret yapıyoruz. Saray Spor bir şehrin marka değeridir. Ben ve ailem bu değere sahip çıkmak adına ne yapabiliriz onun düşüncesindeyiz. Saray Spor yöneticilerinin bulunduğu mali krizi aşmadığını gördüm. Saray Spor’un Bal Liginde yoluna devam edebilmesi adına firmamızın isim sponsorluğunu kabul etmeleri halinde mevcut borçları kapatıp 4 milyon destek vereceğimizi taahhüt ediyorum. Saray halkına saygılarımla arz ederim.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber