Saray Ülkü Ocaklarına yeni başkan atandı

Saray Ülkü Ocaklarına yeni başkan atandı
Yayınlama: 04.01.2024
A+
A-

Saray Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İlçe Başkanlığına Mert Bingül atandı

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın emir ve talimatları ile Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Tekirdağ İl Başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu’nun tensipleri ile Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Saray İlçe Başkanlığı’na Mert Bingül atandı.

Oldukça yoğun katılım ile gerçekleşen atama programında Tekirdağ Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu geçmiş dönem Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Saray başkanlarına da verdikleri mücadele ve gayretleri için teşekkür etti ve yeni atanan ilçe başkanı Bingül’e görevinde başarılar diledi.

Atama programında teşekkür konuşması yapan Saray Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İlçe Başkanı Mert Bingül, “Allah bizleri Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e, Ülkücü Şehitlerimize, Cennet Mekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’e, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’e, Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım Bey’e bizleri bu göreve layık gören Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanımız Sn. Hayrullah Zıvalıoğlu Bey’e ve bize her koşulda desteğini esirgemeyen Milliyetçi Hareket Partisi Saray İlçe Başkanı Sn. Yusuf Duman Bey’e mahcup etmesin. Geçmiş dönemde davaya hizmet eden bütün Saray Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı başkanlarımıza teşekkür ederim” dedi.

 

Saray Haber