Saray Ziraat Odası’nda delege seçimleri yapıldı

<strong>Saray Ziraat Odası’nda delege seçimleri yapıldı</strong>
Yayınlama: 13.12.2022
A+
A-

Saray’da Şubat ayı içerisinde yapılacak olan Ziraat Odası Başkanlığı için odaya aktif üyeliği bulunan çiftçilerin oy kullandığı delege seçimleri yapıldı

Saray’ın 29 Mahalle Muhtarlığında kurulan sandıklarda oda üyeleri sandık başına giderek oylarını kullandı. 3 binden fazla üyesi bulunan Saray Ziraat Odası’nın delege seçimlerine ilgi bir hayli yoğun oldu. Bazı mahallelerde iki adayın yarıştığı çekişmeli delege seçimleri sonucunda Şubat ayı içerisinde yapılacak Ziraat Odası Başkanlığı seçimlerinde oy kullanacak 29 delege belirlendi. Saray Ziraat Odası Başkanlığını yıllardır başarılı bir şekilde yürüten ve Saraylı çiftçilerin desteğini arkasına alan mevcut Başkan İbrahim Çınar’ın şubat ayında yapılacak başkanlık seçiminde bir kez daha göreve seçilmesi bekleniyor.

Delege seçimlerinde oyunu Yeni Mahalle Muhtarlığında kullanan Saray Ziraat Odası Başkanı İbrahim Çınar, şu açıklamayı yaptı:
“Ziraat Odamızın Pazar günü yapılan delege seçimlerine büyük bir zevkle, akın akın gelerek oylarını kullanıp delegelerini seçen saygıdeğer üyelerimize şükranlarımı sunuyorum. Seçimleri kazanan değerli delege arkadaşlarıma da başarılar diliyorum.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber