Saray Ziraat Odası’ndan ucuz fidan hizmeti

Saraylı üreticilerin her zaman yanında olan Saray Ziraat Odası, bu defa da vatandaşlara ucuz fidan hizmeti sunuyor. Onlarca çeşit meyve fidanı ve süs bitkisini uygun fiyata üreticilerle buluşturacak olan Saray Ziraat Odası, 22 Aralık 2023 Cuma gününe kadar sipariş alacak

Saray Ziraat Odası’ndan ucuz fidan hizmeti
Yayınlama: 08.12.2023
Düzenleme: 08.12.2023 11:41
A+
A-

Saray’da meyveciliğin gelişmesi için de kolları sıvayan Saray Ziraat Odası, binlerce meyve fidanı ile dekoratif süs bitkileri için uygun fiyata sipariş alacak.

Örnek bir çalışmaya imza atan Saray Ziraat Odası’ndan ucuz fidan hizmeti hakkında yapılan açıklama şu şekilde:
“Saray Ziraat Odamız tarafından asılı, yarı bodur, anaç, iki yaşında, tüplü, sertifikalı meyve fidanları getirilecektir. Ceviz, badem, hunnap, Trabzon hurması, şeftali, elma, armut, erik, incir, dut, kiraz, nar, ayva ve zeytin fidanlarının fiyatı 110 TL, üzüm (sofralık, şaraplık, sarmalık) fidanlarının fiyatı ise 75 TL olacaktır. Bunun yanında leylandi, çam ve taflan gibi dekoratif süs bitkileri için de sipariş alınacaktır. Bu hizmetimizden yararlanmak isteyen vatandaşlarımız Kemalpaşa Mahallesi, Halim Usta Sokak No: 16 adresindeki odamıza gelerek 22 Aralık 2023 Cuma gününe kadar sipariş verebilirler. Ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız 0 282 768 1169 nolu telefondan odamıza ulaşabilirler.”

Saray Haber