Saray’ın kızçelerinden bir başarı daha

Saray Maraton Spor Kulübü U-14 Kız Basketbol Takımı, Tekirdağ’da gerçekleşen Türkiye U-14 Kızlar Bölge Şampiyonası’nda 3’üncü olarak önemli bir başarıya imza attı

Saray’ın kızçelerinden bir başarı daha
Yayınlama: 09.02.2024
A+
A-

BARIŞAN: “HEDEFİMİZ KIZ BASKETBOLUNU DAHA GÜZEL YERLERE GETİRMEK”
Saray Maraton Spor Kulübü U-14 Kız Basketbol Takımı, Tekirdağ’da düzenlenen Türkiye U-14 Bölge Şampiyonası’nda grubunda üçüncü olarak büyük bir başarıya imza attı. Şampiyonayı değerlendiren Maraton Spor Kulübü Basketbol Antrenörü İskender Barışan, şöyle konuştu:
“ Tekirdağ ilinden 2.olarak katılmaya hak kazandığımız Türkiye U-14 Kızlar Şampiyonası ilk etabında grubunda oynadığı maçlarda Balıkesir 1.’sine ve Edirne 1.’sine yenilen takımımız Yalova 1.’sini yenmeyi başarmıştır. Bu turnuva ile 2023-2024 sezonunu tamamlamış olduk. Kısa bir süre önce Saray Belediye Başkanı Sayın Özgen Erkiş ve Maraton Spor Kulübü Başkanı Sayın Murat Çınar’ın destekleri sonrası Antrenör Arkadaşım Özdağ Erdoğan ile başladığımız çalışmaların kısa bir sürede olumlu sonuçlarını almak bizleri çok mutlu etti. Katıldığımız bu şampiyona bizlere ve sporcularımıza büyük bir tecrübe oldu. Bundan sonraki hedefimiz Saray’da ve bölgemizde kız basketbolunun daha da güzel yerlere gelmesidir. Sezon içinde bizden desteklerini esirgemeyen Saray Belediye Başkanı Sayın Özgen Erkiş’e, Saray Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Sinan Sevgi’ye, sporcularımızın ailelerine ve ter döken, emek veren tüm kızçelerimize teşekkür ediyorum.”

Saray Haber