‘Saraylı Berke’ye milli gurur

‘Saraylı Berke’ye milli gurur
Yayınlama: 18.01.2023
A+
A-

Marmara Spor Kulübünde yetişen Saraylı Berke Aktaş, U 17 Voleybol Milli Takımına seçildi. Saray’ın gururu olan Berke Aktaş, Balkan Şampiyonasında milli formayı terletecek

Berke Aktaş’ın Milli Takıma uzanan başarı dolu hikayesinde büyük pay sahibi olan Marmara Spor Kulübü, şu açıklamayı yaptı:

Kulübümüz oyuncusu Berke Aktaş U-17 Voleybol Milli Takımına seçildi. Kulübümüzde 2017 yılından bu yana lisanslı voleybol oynayan sporcumuz,  2021-2022 sezonunda Ankara Halkbank Spor Kulübüne transfer oldu.

Sporcumuz halen Ankara TVF Spor Lisesinde 10. sınıf öğrencisi ve Halkbank Spor Kulübü oyuncusu olarak eğitim ve spor yaşantısına devam etmektedir. Sporcumuz gerek kulübümüzde gerekse okul takımlarında çeşitli başarılara imza atmıştır. Tekirdağ ilinde her yıl düzenlenen Anadolu yıldızları karmasına 3 yıl girme başarısı göstermiştir.

Sporcumuz Bulgaristan’da yarın oynanacak U-17 yaş Balkan Şampiyonası 1. Raunt elemesinde sahaya çıkacaktır. U-17 Erkek Milli takımımız B. Gurubunda Sırbistan, Yunanistan ve İngiltere ile mücadele edecektir.

Sporcumuza çıktığı bu gururlu yolda kulübümüz Marmara Spor Kulübü Yönetimi, sporcuları ve üzerinde emeği büyük olan Antrenör arkadaşlarımız Y. Enver Aydın ve Kamil Özel adına başarılar diliyoruz.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber