Saraylı yazar Dilek Güler’in ilk kitabı yayımlandı

<strong>Saraylı yazar Dilek Güler’in ilk kitabı yayımlandı</strong>
Yayınlama: 03.02.2023
A+
A-

Saraylı yazar Dilek İmük Güler’in ilk kitabı “Bir Masal Bir Mesel” Ange Yayınları etiketiyle okurla buluştu. Raflardaki yerini alan kitapta her masal, bir atasözünden yola çıkıyor

“Edebiyata ve yazmaya karşı ilgim hep vardı” diyen Dilek İmük Güler ilk kitabını okuyucuyla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyor.

Ange Yayınları etiketiyle okurla buluşan “Bir Masal Bir Mesel” kitapevlerinin yanında kitapyurdu ve bkmkitap gibi internet sitelerinden kolaylıkla temin edilebiliyor.

İlk kitabını okurla buluşturmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşayan Saraylı yazar Dilek İmük Güler, kitapla ilgili şu bilgileri paylaştı:
“Bu serinin ilk heyecanı, devamı da gelecektir. Editörüm Elif Doruk Budak ve yayıncım Ahmet Budak ile çocuklar için faydalı bir işe imza attık. Sınıflarda okuma saatlerinde, derslerde etkinlik olarak faydalanıp çocukların ve öğretmenlerin seveceğini umuyorum. Elden ele dolaşması ve okurunun bol olması umuduyla..”

Kapak tasarımı ile de dikkat çeken ‘Bir Masal Bir Mesel’in tanıtım yazısında şu ifadeler yer alıyor:
“Atasözleri bize ne anlatmak ister? Haydi, onları masallarla öğrenelim. Bu kitapta her masal, bir atasözünden yola çıkıyor. Deyimler, yeni kelimeler ve etkinlik sayfaları da seni bekliyor. Yolda öğrenerek yürümek çok keyifli olacak.”

DİLEK İMÜK GÜLER KİMDİR?
16 Mart 1981 İstanbul doğumlu olan Dilek İmük Güler, orta ve lise öğrenimini açık öğretimden tamamlayıp hedefi olan fakülteye Saray Birey Dershanesi’nde hazırlanmıştır. Hocalarının da her anlamda desteği ile ilçede alanında derece yapan Güler, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde 2011-2015 yılları arasında öğrenim görmüştür. İlk kitabını okuyucularının beğenisine sunan Güler, evli ve bir çocuk annesidir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber