Şehir Tiyatrosu Çerkezköylü sanatseverlerle buluştu

Şehir Tiyatrosu Çerkezköylü sanatseverlerle buluştu
Yayınlama: 21.07.2023
A+
A-

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu il içindeki ilk turnesini Çerkezköy İlçesinde gerçekleştirdi

Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenen “Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım” adlı oyun tiyatro salonunu dolduran sanatseverler tarafından büyük beğeni ile izlendi. Tiyatroseverler Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibini ayakta alkışladı.

BAŞKAN ALBAYRAK: “ŞEHİR TİYATROMUZU 11 İLÇEMİZDE SANATSEVERLERLE BULUŞTURACAĞIZ”

Oyunun sonunda konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağlı sanatseverleri tiyatro gösterileriyle buluşturmak amacıyla Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Şehir Tiyatromuzu kurduk. Her biri alanında yetkin ve uzman ekibimiz, başarılı bir performans ortaya koydu ve kısa süre içerisinde ödüllere layık görüldü. Şehir Tiyatromuzu 11 ilçemizde  sanatseverlerle buluşturacağız. Siz değerli tiyatroseverlere katılımınızdan dolayı teşekkür ediyor, izlemiş olduğunuz oyunu Çerkezköylü sanatseverlere tavsiye etmenizi istiyorum. Daha nice kültür sanat etkinliklerinde buluşabilmeyi diliyorum.” dedi.

Çerkezköy Belediye Meclis üyesi Cengiz Memiş oyunun sonunda Şehir Tiyatroları oyuncularına çiçek takdim ederek, sahnelenen bu güzel oyun için teşekkürlerini iletti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber