Selin Çalışkan Milli Takıma seçildi

Selin Çalışkan Milli Takıma seçildi
Yayınlama: 14.04.2023
A+
A-

Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sporcusu Selin Çalışkan, İşitme Engelliler Kadın Basketbol Milli Takımı’na seçildi

ŞAMPİYONAYA ANKARA’DA HAZIRLANACAKLAR

İşitme Engelliler Dünya Basketbol Şampiyonası’nın bu yıl 13-24 Haziran tarihleri arasında Yunanistan’ın Girit Adası Kandiye şehrinde düzenleneceğini kaydeden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Şampiyonaya hazırlık amacıyla İşitme Engelliler Kadın Basketbol Milli Takım 2. Hazırlık Kampı 20-30 Nisan tarihleri arasında Ankara’da Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nde yapılacak. Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sporcumuz Selin Çalışkan da federasyon tarafından bu kampa davet edildi” dedi.

BAŞARILAR DİLEDİ

Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sporcumuz Selin Çalışkan’a başarılar dileyen Başkan Akay, “Çerkezköy Belediyesi her zaman sporun ve sporcunun yanında olmuştur. Bundan sonra da gençlerimizi spora teşvik edebilmek amacıyla sporcun her alanında desteklerimiz devam edecektir. Bu kapsamda kulübümüz sporcularından Selin Çalışkan, Yunanistan’da düzenlenecek olan dünya şampiyonasında hem kentimizi hem bölgemizi hem de ülkemizi en iyi şekilde temsil edecektir. Sporcumuzu tebrik eder, başarılarının devamını dilerim” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber