Sevindiren doğal gaz ziyareti

GAZDAŞ Trakya Bölge Müdürü Tamer Akaslan, Saray Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Özmen’in daveti üzerine Safaalan Mahallesini ziyaret etti. Son dönemde yüksek perdeden dile getirilen doğal gaz talebini yerinde dinleyen Akaslan, olumlu yaklaşımı ile vatandaşları umutlandırdı

Sevindiren doğal gaz ziyareti
Yayınlama: 05.01.2024
A+
A-

Saray’ın kırsal mahallelerinin de doğal gazın konforu ile buluşması için büyük emek harcayan Saray Muhtarlar Derneği Başkanı, Safaalan Mahalle Muhtarı Mehmet Özmen, GAZDAŞ Trakya Bölge Müdürü Tamer Akaslan Safaalan Mahallesinde ağırladı.

Beyazköy Mahalle Muhtarı Mehmet Özer ile Safaalan Mahallesi azalarının da eşlik ettiği ziyarette, Başkan Mehmet Özmen Saray ilçe merkezinde 6 yıldır yanan doğal gaz ateşinin artık kırsal mahallelere de ulaşması gerektiğinin altını bir kez daha çizdi.

Başkan Özmen kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşları sevindiren ziyaret hakkında şu bilgileri paylaştı:
“Son günlerde iyiden iyiye ihtiyaç haline gelen doğal gaz ile ilgili girişimlerimiz devam ediyor. Bu kapsamda davetimiz üzere köyümüze gelen GAZDAŞ Trakya Bölge Müdürümüz Sayın Tamer Akaslan beye ile köyümüz ve bölgemizin ihtiyaçlarını görüştük. Sayın müdürümüze ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.”

Saray Haber