Sevtuğ Saray’a, Saray da Sevtuğ’a doydu!

Sevtuğ Saray’a, Saray da Sevtuğ’a doydu!
Yayınlama: 19.07.2023
A+
A-

Saray Belediyesi’nin düzenlediği konserlerin büyük çoğunluğunda sahne alan şarkıcı Sevtuğ, bu kez de Göçerler Mahallesi’nde düzenlenen konserde sahneydi. Son dönemde ardı arkası kesilmeyen Sevtuğ konserleri ile Sevtuğ Saray’a, Saray da Sevtuğ’a doydu!

Saray Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu ‘Halk Konserleri’ Salı akşamı Göçerler ile devam etti. Seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ve sahn e performansı ile Sevtuğ, izleyenlerden büyük alkış aldı.
SEVTUĞ GÖÇERLER’DE BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Saray Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu halk konserleri devam ediyor. Halk konserleri kapsamında Sevtuğ, 18 Temmuz Salı akşamı Göçerler’de sahne aldı. Birbirinden güzel şarkıları ve sahne performansıyla izleyenleri büyüleyen Sevtuğ, Göçerler’i coşturdu. Yaklaşık 3 saat sahnede kalan Sevtuğ, şarkılarını izleyenlerle birlikte hep bir ağızdan söyledi. Sahne performansının yanı sıra samimi tavırlarıyla da izleyicilerden tam not alan Sevtuğ, büyük beğeni topladı.
ÇİÇEK TAKDİM EDİLDİ
Konser sonunda Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arif Naci Öngören, Sevtuğ’a teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber