Telefon yok, internet yok, fatura var

Saray’da Yeni Mahalle ile Pazarcık Mahallesini birbirine bağlayan Güneş Caddesi yaklaşık 3 aydır telefon ve internet hizmetinden mahrum

Telefon yok, internet yok, fatura var
Yayınlama: 13.12.2023
A+
A-

Güneş Caddesinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin yol ve kaldırım çalışmaları sırasında kopan Türk Telekom hattı, aradan geçen 3 ayda bir türlü onarılmadı. Güneş Caddesi ile caddeye bağlantıyı sağlayan sokaklarda evi olan vatandaşların Türk Telekom yaptıkları onlarca arıza başvurusu bugüne kadar yanıtsız kaldı. Vatandaşların arıza başvurusuna ‘kopan hattı ağaca bağlamak dışında’ kayıtsız kalan Türk Telekom, telefon ve internet hizmetinden mahkum bıraktığı vatandaşlara fatura kesmeye de devam ediyor. Ayrıca, hizmet sağlayamadığı müşterilerine ‘faturanızın 100 TL’lik üst sınırına ulaştınız’ şeklinde mesaj atan Türk Telekom, zaten mağdur olan vatandaşların sinir uçları ile de oynuyor.

3 aydır telefon ve internet hizmetinden mahrum kalmalarına karşın fatura ödemeye devam ettiklerini belirten Güneş Caddesi sakinleri, başta Türk Telekom olmak üzere büyün yetkilileri görevlerini yerine getirmeye davet ettiler.

Saray Haber