Terek: Erkiş’e sadece gülümsüyorum

Terek: Erkiş’e sadece gülümsüyorum
Yayınlama: 25.12.2019
A+
A-

Saray Belediye Meclis Üyesi Can Terek, Ak Parti Saray İlçe Başkanı Samet Derviş ile birlikte Büyükyoncalı Mahallesi’nin ana caddelerinde başlayan çalışmaları inceledi.  Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’in “Büyükyoncalı’ya bu yıl doğal gaz gelmeyecek. Peçkası olan odun, kömür sobası olan kömür alsın” şeklindeki açıklamasını hatırlatan Terek, “Bu işler fotoğraf çektirme ile olmaz, bu zaten olacaktı, bu kış kömürünüzü alın diyenlere sadece gülümsüyorum” dedi.

Fırsatını her bulduğunda Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’e göndermede bulunan Ak Parti Saray Belediye Meclis Üyesi Can Terek, bu sefer de doğal gaz üzerinden Erkiş’e göndermede bulundu.
“BU İŞLER FOTOĞRAF ÇEKTİRME İLE OLMAZ”
Dün Ak Parti Saray İlçe Başkanı Samet Derviş ile birlikte Büyükyoncalı Mahallesi’nin ana caddelerinde başlayan çalışmaları inceleyen Terek, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:
“Ak Parti Tekirdağ İl başkanımız Mestan Özcan, Saray İlçe Başkanımız Samet Derviş ile beraber yaptığımız Enerji Bakanlığımız ziyaretimiz ve görüşmelerimiz sonucunda 30 Mart 2020 tarihine kadar Büyükyoncalı’da doğalgaz başvurusu yapan hiç bir aile doğal gazsız kalmayacak. Evet burası er meydanı.Haydi bakalım. Bu işler fotoğraf çektirme ile olmaz, bu zaten olacaktı, bu kış kömürünüzü alın diyenlere sadece gülümsüyorum.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber