TESKİ araç filosuna 12 yeni araç dahil etti

<strong>TESKİ araç filosuna 12 yeni araç dahil etti</strong>
Yayınlama: 19.12.2022
A+
A-

Tekirdağ su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürlüğü, filosunu genişletmeye ve güçlendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda TESKİ’nin araç filosuna 4 adet kepçe ile birlikte 4 adet ATV Motor ve 4 adet Motosiklet dahil edildi

Altyapı hizmetlerinde kullanılmak üzere yeni alınan 4 adet kepçe ile birlikte 4 adet ATV Motor ve 4 adet Motosiklet de TESKİ’nin araç filosuna dahil edildi. Yeni alınan araçların yanı sıra alt ve üstyapı çalışmalarında kullanılan 5 adet vidanjör ve 1 adet sepetli platform aracının; hizmet sürelerinin ve kalitelerinin arttırılması amacıyla üst ekipman revizyonu yapılarak etkinlik, ekonomiklik ve verimliliklerinin arttırılmasının sağlandığı bildirildi.

Büyükşehir ve TESKİ olarak her geçen gün daha da büyüyerek güçlendiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağlı vatandaşlarımıza en iyi ve en kaliteli hizmeti en hızlı bir şekilde ulaştırma adına araç filomuzu genişletmeye devam ediyoruz. Yeni aldığımız kepçelerimizin yanı sıra halihazırda kullanılan vidanjör ve sepetli platform araçlarımızı da revizyondan geçirerek kalite, verimlilik ve hizmet sürelerini de artırmış olduk. Yaklaşık 6.5 Milyon TL’lik yatırımla, filomuza dahil ettiğimiz ve revizyondan geçirerek yenilediğimiz tüm araçlarımızın şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Albayrak, gerek yeni alınarak gerekse de revizyon yapılarak araç filosuna dahil edilen iş makineleri ve diğer araçları inceleyerek, TESKİ Genel Müdürü Turhan Toprak’tan araçların kullanılacağı alanlar ve çalışma kapasiteleri ile ilgili bilgi aldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber