Vahap Akay, 5 bin öğrenciye kırtasiye seti dağıttı

Vahap Akay, 5 bin öğrenciye kırtasiye seti dağıttı
Yayınlama: 11.09.2023
Düzenleme: 11.09.2023 13:58
A+
A-

Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı’nın bugün başlaması nedeni ile Çerkezköy genelindeki devlet okullarında 1. sınıfa başlayan yaklaşık 5 bin öğrenciye kırtasiye seti hediye edildi

Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından kent genelindeki 12 mahallemizde bulunan devlet okullarında eğitim ve öğretime yeni başlayan yaklaşık 5 bin öğrenciye kırtasiye malzemesi hediye edildi.
DAĞITIMI YAPILDI
Kırtasiye paketimizin içinde temel kırtasiye malzemelerinin bulunduğunu söyleyen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bu yıl okula yeni başlayan öğrencilerimize verilmek üzere Belediyemiz tarafından temin edilen kırtasiye malzemelerinin kentimiz genelinde eğitim ve öğretim veren 18 ilkokulumuzda dağıtımı gerçekleştirildi” dedi.
HAYIRLI OLSUN
Yeni eğitim ve öğretim yılının Çerkezköy, Tekirdağ ve tüm Türkiye için hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Akay, “Yeni dönem tüm öğrenci kardeşlerimize, velilerimize hayırlı olsun. Çerkezköy’ümüz büyüyor ve güzelleşiyor. Bu güzelliğe emek veren eğitim camiasının kıymetli öğretmenlerine şimdiden başarılar diliyorum. Tüm öğrencilerimizin yeni dönemini bir kez daha kutluyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Saray Haber