Vahap Akay: “Bir daha Çerkezköy diyoruz”

31 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçim çalışmalarını sürdüren Çerkezköy Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Vahap Akay ilçede görev yapan mahalle muhtarları ile buluştu

Vahap Akay: “Bir daha Çerkezköy diyoruz”
Yayınlama: 27.02.2024
Düzenleme: 27.02.2024 11:18
A+
A-

CHP İlçe Başkanı Ayfer dönmez, Kadın Kolları Başkanı Emel Şencan ile birlikte mahalle muhtarlarını akşam yemeğinde ağırlayan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “10 yıldır yürüttüğüm Çerkezköy Belediye Başkanlığı döneminde periyodik aralıklarla muhtarlarımız ile bir araya gelerek mahallelerimizin sorunlarını, istek ve taleplerini dinliyorduk. Bu dönemki son buluşmamız bu güne kısmetmiş” dedi.

HERKESE BAŞARILAR DİLİYORUM

31 Mart’ta yapılacak olan Yerel Seçimlerde Fevzipaşa Mahallesi Muhtarı Turhan Ersöz dışında tüm muhtarların yeniden Muhtarlığa Aday olduğunu belirten Vahap Akay, “Turhan abimize şimdiye kadar mahallesine ve ilçemize hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hayatında sağlık, huzur ve esenlikler diliyorum. Diğer 11 mahallemizin muhtarına da seçimlerde başarılar diliyorum. Ayrıca diğer muhtar adaylarına, Belediye Başkan Adaylarına da başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

SOKAK SOKAK, KAPI KAPI GEZECEĞİZ

Artık yerel seçimlere 35 günden az kaldığını kaydeden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Vatandaşımızın huzuruna çıkacağız ve artık gelecek 5 yıla dair planlarımızı, projelerimizi, hayallerimizi anlatacağız. 2014 yılında göreve seçildiğimde Çerkezköy’ün nüfusu 115 bin civarındaydı bugün 215 binlere ulaştı. Her yıl nüfusu artan, gelişen, büyüyen dinamik bir şehir Çerkezköy. Dinamik bir şehirde yaşadığımız gerçeği ile hareket ederek kapı kapı, sokak sokak gezerek milletimizle buluşacağız. Yaptıklarımızı, yapacaklarımızı, projelerimizi anlatacağız. Yeni 5 yıllık dönem için yetki isteyeceğiz. Üçüncü dönem için bir daha Çerkezköy diyoruz” dedikten sonra yapılacak olan yerel seçimlerin Çerkezköy’ümüz ve memleketimiz için hayırlı bir süreç olması temennisinde bulundu.

CENTİLMENCE BİR SEÇİM OLSUN

Programda konuşan CHP İlçe Başkanı Ayfer Dönmez yerel seçim sürecinin herkes için hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunarak, “Hepimiz için sakin, centilmence bir seçim süreci olsun. Seçime girecek herkese başarılar diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından mahalle muhtarları altyapı ve üstyapı sorunlarını Belediye Başkanı Vahap Akay’a aktarırken, Akay da dile getirilen sorunların kısa sürede incelenerek gereğinin yapılacağını ifade etti.

 

Saray Haber