Yaz Atölyelerine kayıtlar başladı

Yaz Atölyelerine kayıtlar başladı
Yayınlama: 12.06.2023
A+
A-

Saray Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Atölyelerine kayıtlar başladı. Çocukların yaz tatilini dolu dolu geçireceği Yaz Atölyelerinde akrilik boya, bale ve dans, anne-çocuk, satranç, çocuk korosu, el sanatları, görsel sanatlar, kağıt sanatları, İngilizce, küçük mucitler, çocuk ve mimarlık, piyano, neşeli botanik, robotik kodlama ve drama olmak üzere 15 ayrı branşta eğitim verilecek

YAZ ATÖLYELERİ KAPILARINI AÇIYOR
Çocukların gelişimine büyük katkı sağlayacak olan Saray Belediyesi Yaz Atölyeleri kapılarını açıyor. 12 Haziran Pazartesi itibarıyla başlayan Yaz Atölyeleri kayıtları, 26 Haziran’da sona erecek. Uzman eğitmenler tarafından derslerin verileceği Yaz Atölyelerinde çocuklar akrilik boya, bale ve dans, anne-çocuk, satranç, çocuk korosu, el sanatları, görsel sanatlar, kağıt sanatları, İngilizce, küçük mucitler, çocuk ve mimarlık, piyano, neşeli botanik, robotik kodlama ve drama olmak 15 branşta kendilerini geliştirme imkanı bulabilecek. Yaz Atölyelerinde eğlenceli ve kaliteli vakit geçirecek olan çocuklar, yaz tatilinin keyfini doyasıya yaşayacak.
BAŞVURULAR SARAY ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ’NE
Konuyla ilgili Saray Belediyesi’nden yapılan açıklamada, başvuruda bulunmak isteyen öğrencilerin velileri ile birlikte Saray Atatürk Kültür Merkezi’ne gelerek veya 0552 032 45 79 numaralı telefondan gerekli bilgileri alabilecekleri ifade edildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber