Yusuf Duman: Saray’ın makus tarihini değiştirmeye hazırız

MHP Saray İlçe Başkanı Yusuf Duman, “Güzel ilçemiz Saray’ın Hizmet Belediyeciliği anlamında kaybedilen yıllarını telafi etmeye ve makûs tarihini değiştirmeye hazırız. Ayırmadan ayrıştırmadan, bakarız değil yaparız anlayışıyla tüm vatandaşlarımız ve Saray’ımız için canla basla çalışacağız” dedi

Yusuf Duman: Saray’ın makus tarihini değiştirmeye hazırız
Yayınlama: 06.02.2024
A+
A-

MHP Saray İlçe Başkanlığı, 31 Mart 2024 Tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhur ittifakını Saray’da temsil edecek MHP Saray Belediye Başkan Adayı Mümin Buluş’u tanıtmak ve kamuoyu ile paylaşmak için bir basın toplantısı gerçekleştirdi.

AK Parti Saray İlçe Başkanı Ertan İnanç ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin katıldığı basın toplantısında konuşan MHP Saray İlçe Başkanı Yusuf Duman, şunları kaydetti:
“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin Tensipleriyle 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde ilçemiz Saray’da Cumhur İttifakı Adayı olarak Milliyetçi Hareket Partisi’nin Belediye Başkan Adayı Sayın Mümin Buluş’un desteklenmesine karar verilmiştir.

Bu kutlu göreve bizleri layık gören Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi’ye, Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ Saray ilçe Teşkilatı adına sonsuz şükranlarımı sunarım.

Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ Saray ilçe Başkanlığı Olarak Cumhur ittifakı ortağımız Ak Parti Tekirdağ Saray İlçe Başkanlığı ile birlikte güzel ilçemiz Saray’ın Hizmet Belediyeciliği anlamında kaybedilen yıllarını telafi etmeye ve makûs tarihini değiştirmeye hazırız. Ayırmadan ayrıştırmadan, bakarız değil yaparız anlayışıyla tüm vatandaşlarımız ve Saray’ımız için canla basla çalışacağız.

Doğru yönetilerek hak ettiği hizmeti alacak olan ilçemiz için omuz omuza mücadele edeceğiz.

Bu kutlu yolda her zaman taşın altına elini koyan ve hiçbir fedakarlıktan kaçmayan yol yürümekten onur ve gurur duyduğum dava arkadaşlarım Yönetim Kurulu Üyelerimize, Kaçep Temsilcimize, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Saray İlçe Başkanlığımıza sonsuz teşekkür ederim.

Cumhur ittifakı çatısı altında her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz Ak Parti ilçe Başkanımız Sayın Ertan İnanç’a ve değerli yönetim kurulu üyelerine, Ak Parti İlçe Kadın Kollarına, AK Parti İlçe Gençlik Kollarına ve İlçe Teşkilatlarımızın çok kıymetli, çok değerli mensuplarının her birine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. Çıktığımız bu kutlu yolda hamdolsun alnımız pak, başımız dik.

Rabbim bizleri muvaffak eylesin.

Vatanimiz için milletimiz için şehrimiz için hayırlı olsun.”

Saray Haber