Zehir tacirlerine darbe: 2 kişi tutuklandı

Zehir tacirlerine darbe: 2 kişi tutuklandı
Yayınlama: 17.07.2023
A+
A-

Saray İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekiplerinin şüphe üzerine durdurduğu bir araçta bulunan 3 kişi ile yine şüphe üzerine durdurduğu bir kişinin üzerinden uyuşturucu madde çıktı. Gözaltına alınan 4 kişinin ifadesinden yola çıkarak derinleştirilen operasyon kapsamında 2 kişi tutuklandı

Saray İlçe Emniyet Müdürlüğü şüphe üzerine yaptığı kontroller sonucu zehir tacirlerine büyük darbe vurdu.

Asayiş Büro Ekiplerinin, İstanbul Caddesi Akbank karşısında şüphe üzerine durdurdukları bir araçta yapılan aramada G.G, E.İ ve E.K isimli şahıstan bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi.  Soruşturmayı derinleştiren ekipler, bu 3 şahsa uyuşturucu madde satışı yaptığı gerekçesiyle Ö.L.K. isimli şahsın evine baskın yaptı. Yapılan aramada bir miktar uyuşturucu madde ele geçirilirken, baskında gözaltına alınan Ö.L.K. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlçe Merkezinde denetimlerini sıklaştıran Saray Asayiş Büro Ekipleri şüphe üzerine durdurdukları E.Ş isimli şahsın üzerinde bir miktar uyuşturucu madde ele geçirdi. Elde edilen bilgiler doğrultusunda E.Ş. isimli şahsın M.Ö. isimli şahsa uyuşturucu madde sattığı tespit edilmesi üzerine E.Ş. isimli şahıs uyuşturucu madde imal ve ticareti suçundan çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Saray Haber