Başkan Çetin hane ziyaretlerini sürdürüyor

Kapaklı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Kapaklı Belediye Başkan Adayı Mustafa Çetin, kent genelinde hane ziyaretlerini sürdürüyor. Yaptığı ziyaretlerdevatandaşların talep ve önerini dinleyen Başkan Çetin, “Hemşehrilerimin önerileri bana bir yol gösterici, onlardan aldığım dualar ise benim için bir motivasyon kaynağı” dedi

Başkan Çetin hane ziyaretlerini sürdürüyor
Yayınlama: 05.03.2024
A+
A-

Kapaklı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Kapaklı Belediye Başkan Adayı Mustafa Çetin, gönül belediyeciliği anlayışı ile hareket ederek tüm vatandaşların yanında olmaya gayret gösterdiklerini dile getirdi. Başkan Çetin, “Bir yandan ilçemizi daha yaşanılabilir bir yer haline getirmek için aşk ve gayretle çalışırken, bir yandan da hemşehrilerimizin hanelerine konuk olarak, onlarla bir araya geliyoruz” diye konuştu.

“GÖNÜL KAPILARINI AÇAN HEMŞEHRİLERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Hasta ziyareti ve yeni doğan ziyaretinde de bulunan Başkan Çetin, “Değişen ve gelişen ilçemizi daha iyi noktalara getirebilmek için hemşehrilerimizin talep ve önerileri bizlere yol gösterici, edilen hayır duaları ve iyi dilekler ise bizler için ayrı bir motivasyon kaynağı oluyor. Bu yaptığımız ziyaretlerde de hemşehrilerimizin talep ve önerilerini dinleyerek, yeni doğmuş bebeklerimize göz aydınlığı, hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bizlere evlerini ve gönül kapılarını açan hemşehrilerime teşekkür ediyor, her zaman yanlarında olduğumu belirtmek istiyorum” açıklamasında bulundu.

Saray Haber